תחום התמחות יחסי ודיני עבודה
השכלה

תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), אוניברסיטת תל-אביב (2008)
תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה), אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק (2016)

חברות בלשכה ישראל 2009, ניו יורק 2017 שפות

עברית ואנגלית

03-610-9000
yaelr@mamlaw.co.il
הצוות    >    יחסי ודיני עבודה

עו״ד יעל רובינשטיין

עו"ד יעל רובינשטיין עומדת בראש מחלקת דיני עבודה ויחסי עבודה.

עו"ד רובינשטיין מתמחה בכל היבטי משפט העבודה ויחסי עבודה. היא מלווה ומייצגת לקוחות פרטיים, בכירים ולקוחות עסקיים, מעסיקים מקומיים ובינלאומיים וכן ועדי עובדים, במגוון תעשיות ובסקטור הפרטי והציבורי כאחד. במסגרת זו, היא עוסקת במתן ייעוץ שוטף בדיני עבודה, לרבות ליווי תהליכים ארגוניים וניהול משברים ותכנון אסטרטגי של ניהול המשאב האנושי בראי התרבות הארגונית, צרכי הארגון ודרישות רגולטוריות. כך גם, עו"ד רובינשטיין עוסקת בייצוג ובניהול הליכי ליטיגציה מורכבים בפני ערכאות שיפוטיות וטריבונלים שונים וכן בייעוץ אסטרטגי בכל הנוגע לניהול הליכי ליטיגציה.

עו"ד רובינשטיין בעלת ניסיון עשיר גם בכל הקשור ביחסי עבודה קיבוציים מהמורכבים במשק, הובלה של משאים ומתנים קיבוציים, יישוב סכסוכים ארגוניים, שביתות והשבתות וחתימה על הסכמים קיבוציים.

עו"ד רובינשטיין בעלת ניסיון עשיר – הן כיועצת חיצונית והן כמנהלת בכירה בארגון – גם בכל ההיבטים של סביבת עבודה נאותה, העסקת נשים והסדרת הטיפול במניעת הטרדה מינית במקומות עבודה, כמו גם ניהול הליכים משמעתיים במקומות עבודה והקמת מנגנוני אכיפה (compliance).

עו"ד רובינשטיין מייעצת גם לחברות הזנק בשלביהן השונים, לרבות בעיצוב והקמת התשתית לסביבת HR עתידית וכן מלווה הליכי מיזוגים ורכישות ובבדיקות נאותות.

לפני הצטרפותה למשרד, שימשה עו"ד רובינשטיין כמנהלת יחסי עבודה ואחראית על תחום דיני העבודה של חברת אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ, כעורכת דין במשרד עוה"ד נ. פינברג ושות' וכעורכת דין במחלקת דיני עבודה במשרד עוה"ד פישר, בכר, חן, וול, אוריון ושות'.

עו"ד רובינשטיין עוסקת באופן קבוע בפעילות התנדבותית, וכיום היא משמשת כחברת ועד מנהל של עמותת 'קרן דולב לצדק רפואי' המעניקה ליווי וייצוג משפטי לחולים הזקוקים לתרופות מצילות חיים שאינן בסל התרופות, כחברת הנהלה של מועדון הכדוריד מכבי ראשון-לציון וכמנהלת משאבי אנוש של עמותת 'מדע גדול בקטנה'.