יעל רובינשטיין

עו"ד יעל רובינשטיין עומדת בראש מחלקת דיני עבודה.

עו"ד רובינשטיין מתמחה בכל היבטי משפט העבודה ויחסי עבודה. היא מלווה ומייצגת לקוחות פרטיים, בכירים ולקוחות עסקיים, מעסיקים מקומיים ובינלאומיים, במגוון תעשיות ובסקטור הפרטי והציבורי כאחד. במסגרת זו, היא עוסקת במתן ייעוץ שוטף בדיני עבודה, לרבות ליווי תהליכים ארגוניים וניהול משברים ותכנון אסטרטגי של ניהול המשאב האנושי בראי התרבות הארגונית, צרכי הארגון ודרישות רגולטוריות. כך גם, עו"ד רובינשטיין עוסקת בייצוג ובניהול הליכי ליטיגציה מורכבים בפני ערכאות שיפוטיות וטריבונלים שונים וכן בייעוץ אסטרטגי בכל הנוגע לניהול הליכי ליטיגציה.

עו"ד רובינשטיין בעלת נסיון עשיר גם בכל הקשור ביחסי עבודה קיבוציים מהמורכבים במשק, הובלה של משאים ומתנים קיבוציים, יישוב סכסוכים ארגוניים, שביתות והשבתות וחתימה על הסכמים קיבוציים.

עו"ד רובינשטיין בעלת ניסיון עשיר – הן כיועצת חיצונית והן כמנהלת בארגון - גם בכל ההיבטים של העסקת נשים והסדרת הטיפול במניעת הטרדה מינית במקומות עבודה, כמו גם ניהול הליכים משמעתיים במקומות עבודה.

עו"ד רובינשטיין מייעצת גם לחברות הזנק בשלביהן השונים, לרבות בעיצוב והקמת התשתית לסביבת HR עתידית וכן מלווה הליכי מיזוגים ורכישות ובבדיקות נאותות.

לפני הצטרפותה למשרד, שימשה עו"ד רובינשטיין כמנהלת יחסי עבודה של חברת אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ, כעורכת דין במשרד עוה"ד נ. פינברג ושות' וכעורכת דין במחלקת דיני עבודה במשרד עוה"ד פישר, בכר, חן, וול, אוריון ושות'.

חברות בלשכה: ישראל (2009), ניו יורק (2017)
השכלה: תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), אוניברסיטת תל-אביב (2008), תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה), אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק (2016)
שפות: עברית ואנגלית
^